Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Teplice - Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli dopravní nehody, ke které došlo v blíže nezjištěné době dne 18. března 2020 nejpozději do 20:55 hodin v Teplicích, ul. Stanová před kruhovým objezdem ve směru k ul. Okružní. Neznámý řidič naboural do dopravního značení umístěného před kruhovým objezdem na středovém ostrůvku a z místa ujel, aniž by splnil zákonem stanovené povinnosti při účasti na nehodě.

"Policisté získali kamerový záznam, na kterém je zachyceno vozidlo v provedení kombi, podle stop zajištěných na místě nehody zřejmě šedé barvy, které do značky nabouralo. V době nehody projíždělo v protisměru (ve směru od kruhového objezdu k ul. E. Dvořákové) vozidlo bílé barvy, jehož řidič musel nehodu vidět, přivítáme tedy jak svědectví tohoto řidiče, tak i jiných svědků, kteří by mohli k nehodě, nebo podezřelému vozidlu sdělit bližší informace," uvedl mluvčí Policie ČR Daniel Vítek.

"Veškeré informace k uvedené dopravní nehodě lze sdělit telefonicky na Dopravní inspektorát Teplice na tel. č. 974 439 260, svědkům za pomoc předem děkujeme," dodal Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací