Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Teplice – Koncem minulého týdne se v Krušnohorském divadle Teplice konal už sedmnáctý reprezentační ples města. Stejně jako v předešlých letech i letos byla akce beznadějně vyprodaná. Ples měl charitativní charakter a výtěžek ze vstupného ve výši 201 tisíc korun poputuje na podporu teplických organizací.

Podle informace primátora Hynka Hanzy rada města vybranou částku ještě zaokrouhlí na celkových čtvrt miliónu korun a rozdělí rovným dílem mezi obecně prospěšnou společnost Arkadii a Junák – Český skaut, středisko Dvojka Teplice.

Hlavní hvězdou letošního plesu byl zpěvák Janek Ledecký. Kromě popové Star ale organizátoři čerpali při přípravě programu především z domácí nabídky. K tanci hrál skvělý Big Band teplické konzervatoře, předtančení se ujal taneční soubor Styl-Dance Teplice, ve foyer divadla se konala módní přehlídka teplického návrháře Jiřího Moravce a v divadelní pivnici se rozjel Lepší večer pod dohledem autora cyklu Malých Paříží, Antonína Moravce.

V průběhu večera návštěvníci plesu připili na věčnou vzpomínku nedávno zesnulému Jaroslavu Kuberovi.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací