Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Teplice – Zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích nachystal na konec tohoto týdne, od 15. do 16. února, který se nese v duchu tradičních masopustů, Farmářský víkend. Nabídku kvalitního potravinářského zboží od farmářů nejen z Ústeckého kraje, ale i z dalších regionů, si mohou návštěvníci prohlédnout, nakoupit i ochutnat v sobotu a v neděli od 9 do 18 hodin.

Na výběr je tradičně velký sortiment ovoce. Pozornost přitahují sirupy, například rakytníkový, šípkový, brusinkový. K dostání je medovina, sušené ovoce, ořechy, domácí oříškové krémy, ovoce a ořechy v čokoládě a další dobroty. Příznivci čajů a medu se dostanou do prekérní situace, protože nebudou vědět, co koupit dřív. No a domácí máslové sušenky, které tu můžete uzobávat na ochutnání, připraví mlsouny o poslední drobné.

Ve velkém zahradním stanu pak návštěvníci padnou do pasti vůní. Můžete tady koupit výrobky uzené v komíně, jako je špek, párečky, klobásy, vepřový bok, a na výběr jsou i zabíjačkové pochoutky jako škvarky, domácí sádlo, jitrnice, jelítka, prejt, několik druhů tlačenky, farmářské masové koule, hotové polévky, které stačí doma jen ohřát a spousta jiných dobrot.

U dalšího stánku si můžete koupit pecen chleba velký jako kolo od vozu, výtečné koláče, různé druhy chleba a pečiva. Se svými výrobky se tu prezentuje i Dubský perník a komu začne kručet v břiše, uvítá stánek s teplými masovými výrobky od řezníka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací