Pátek 3. červenec 2020
Svátek má Radomír

Teplicko - Kriminalisté v uplynulých dnech obvinili několik osob, které jsou podezřelé z podvodného jednání. Z úvěrového podvodu byla obviněna 27letá žena, která uzavřela prostřednictvím obchodního zástupce spotřebitelský úvěr ve výši deset tisíc korun. Při sjednávání smlouvy ale uvedla nepravdivé údaje o výši svých měsíčních příjmů, smluvně stanované splátky navíc nehradí.

Ze stejného přečinu byla obviněna 29letá žena, která uzavřela s poškozenou společností smlouvu o podnikatelském úvěru na částku ve výši čtvrt milionu korun. Také ona uvedla nepravdivé údaje o výši svého příjmu, aby mohla úvěr splatit, vzala si další půjčku ve výši 350 tisíc korun. První dluh uhradila, druhý úvěr už ale nesplácí, oběma ženám hrozí v případě odsouzení až dvouletý trest odnětí svobody.

Stejný trest hrozí i 48letému muži obviněnému z podvodu, který požádal prostřednictvím internetu o poskytnutí spotřebitelského úvěru na koupi kočárku. Také on lhal o svém zaměstnání a výši příjmu a půjčku ve výši necelých devět tisíc korun nesplácí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací