Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Duchcov - Teplická dopravní policie šetří dopravní nehodu, která se stala v úterý dne 1. října kolem 19. hodiny v Duchcově, ulice Horská. Tam měl nezjištěný řidič u domu č.p. 1217/2 poškodit levou zadní část zaparkovaného osobního vozidla Škoda Superb, které stálo při pravém okraji pozemní komunikace.

Neznámý řidič z místa nehody ujel. Podle policie by se mohlo jednat o vozidlo značky Škoda (Fabia nebo Octavia) červené barvy.

1410nehodyptr2

Foto: Policie ČR

K druhé nehodě mělo dojít v neděli 29. září v Novosedlicích, ulice Míru u domu č.p. 125. Tam zatím nezjištěný řidič z neděle od 12. hodin do pondělí 30. 9. 10.00 hodin měl poškodit levé zpětné zrcátko zaparkovaného osobního vozu značky VW Passat. I tento řidič z místa nehody ujel, aniž by splnil zákonem stanovené povinnosti související s dopravní nehodou.

"Policisté hledají v souvislosti se šetřením obou nehod svědky událostí. Ti mohou zavolat na linku 158 nebo přímo teplickou dopravní policii na číslo 974 439 260," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací