Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Krušné hory – Řidiči jedoucí z Chomutova směrem do Německa by si měli dát velký pozor. Viditelnost na silnicích je jenom pár metrů. Stejná situace panuje v horských oblastech Mostecka a Teplicka.

Po babím létě přišlo ochlazení a to sebou přineslo husté a četné mlhy, hlavně v horských oblastech. Odpoledne by se měla situace pomalu začít zlepšovat.

Mlha se podle nynějších informací Ředitelství silnic a dálnic ale nevyskytuje v celé oblasti hor, ale spíše v jejich středním pásmu. Na vrcholcích kopců se řidiči mohou dostat nad bílá oblaka do slunečného počasí.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací