Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Krupka - Zpoza horizontu se objevuje vůz v protisměru. Je nutné prudce brzdit, aby nedošlo ke srážce. Takovou situaci zaznamenal v těchto dnech jeden z našich čtenářů na svoji palubní kameru.

K události, která mohla skončit velmi vážným čelním střetem, došlo na silnici u Krupky na Teplicku. Řidič v protisměru sice předjížděl na přerušované dělící čáře, ohrozil ale přitom protijedoucího šoféra a prudkým manévrem i předjížděné vozidlo.

Nebýt rychlé reakce majitele autokamery, mohlo záznamové zařízení natočit havárii.

Po pár dnech jde o další riskantní chování na severočeských silnicích, které zaznamenala palubní černá skříňka. Na video z Chomutovska, které jsme zveřejnili v tomto týdnu, se můžete podívat níže. A na záběry z palubních kamer se podívejte na našem youtubovém kanále zde.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací