Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Krupka - I přes nepřízeň počasí se v sobotu v Krupce sportovalo. Konal se tam již sedmý ročník charitativního běhu, který je již tradičně pořádán nejvyššími ročníky studentů Bohosudovského gymnázia.

Na start se postavili běžci z celkem sedmi kategorií, od těch nejmenších až po dospělé. Závěrečná nezávodní kategorie pak zahrnovala všechny ty, kteří se chtěli pouze účastnit a podpořit svým během nebo chůzí dobrou věc.

Součástí sportovního dopoledne nebyl jen samotný běh, ale i pestrý doplňkový program. Ukázka canisterapie, agility, poskytování první pomoci a další zajímavé aktivity zpříjemnily deštivé dopoledne všem zúčastněným.

Výtěžek akce poputuje, tak jako každý rok, do teplické nemocnice, v tomto případě přímo na urologické oddělení. Nezbývá nic jiného, než popřát organizátorům mnoho zdaru do dalších ročníků a poděkovat všem, kteří se akce zúčastnili.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací