Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 198 dopravním nehodám a haváriím. Jeden člověk byl usmrcen v pátek na Lounsku. Těžce zraněno bylo pět lidí a lehké zranění utrpělo 44 osob.

 

"Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 87 případech. Ve 27 případech bylo příčinou nedání přednosti v jízdě, v 19 případech nepřiměřená rychlost a ve třech případech nesprávné předjíždění," uvedla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. Pod vlivem alkoholu bylo pět účastníků dopravních nehod.

Hmotná škoda byla odhadnuta na 9 481 000 korun.

Nejčastěji se bouralo na Ústecku, kde se stalo 45 havárií. Na Děčínsku řidiči havarovali 32krát. Na Lounsku se stalo 28 dopravních nehod. Na Mostecku vyjížděli policisté k 25 karambolům. Shodně po 22 střetech se odehrálo na Chomutovsku a Litoměřicku. Jedenadvacet kolizí vyšetřují policisté na Teplicku. Dálniční oddělení zaznamenalo tři havárie.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací