Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Ústecký kraj – Policisté pátrají po šestnáctileté Patricii Šťastné a o rok starší Patricii Čonkové. Dívky se pohřešují již několik měsíců. Podle některých poznatků by se mohly zdržovat v Ústí nad Labem.

Pohřešovaná Patricie Šťastná byla naposledy spatřena v úterý 22. ledna 2019 okolo 05:30 hod. v Dlažkovicích před odchodem do školy v Litoměřicích, kam již nedorazila. Do současné doby se nevrátila domů a nepodala o sobě žádnou zprávu. Policie předpokládá, že by se mohla pohybovat v Ústí nad Labem.

Pohřešovaná je vysoká 170cm, střední postavy, má hnědé oči, dlouhé hnědé rovné vlasy. V době odchodu byla oblečena do hnědé bundy s kožíškem, černých „džín“ s tzv. "potrhanými koleny", na nohou měla černé boty s kamínky a při sobě měla tašku značky NIKE.

Hledaná Patricie Čonková byla naposledy spatřena v úterý 22. listopadu 2018 okolo páté hodiny ranní v Dlažkovicích před odchodem do školy v Litoměřicích, kam již nedorazila. Do současné doby se nevrátila domů a nepodala o sobě žádnou zprávu. I u ní policie předpokládá, že by se mohla pohybovat v Ústí nad Labem.

Pohřešovaná je vysoká 158cm, hubené postavy, má hnědé vlasy, modré oči a měla by nosit dioptrické brýle. V době odchodu byla oblečena do černé bundy v délce pod zadek, černých legín se zelenými pruhy na bocích, na nohou měla černé boty se stříbrnými cvočky, na hlavě černou čepici s šedou bambulí a při sobě měla černou kabelku.

Jakékoliv informace k výskytu pohřešovaných sdělte na linku 158, popř. na tel. č. 974 436 456 (v pracovní dny v době 7 – 15 hod.) nebo na nebližší policejní služebnu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací