Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
 

Teplice – V teplickém obchodním centru Galerie Teplice se v sobotu dopoledne otevřel první Mi Store v Ústeckém kraji a jeden z prvních v Česku vůbec. Zájem o výrobky čínské společnosti Xiaomi, které tu jsou k dostání, byl enormní.

První nadšenci nocovali před teplickou Galerií od půl desáté večer. Když potom ráno obchodní centrum otevřeli, následoval běh zájemců o elektroniku k obchodu, který se otevřel před jedenáctou hodinou. Co toto šílenství způsobilo? Celodenní slevy třicet procent na vše, ale hlavně výborný marketingový tah: dohromady 1140 výrobků doslova za hubičku. Třeba telefon Redmi Note 4 stál pro prvních dvacet lidí pětistovku místo původních 4 490 korun. Novinka Redmi S2 potom přišla prvních třicet lidí na tři stovky, i když původně je cena na 4 390 korunách! Tisícovka sluchátek potom je za korunu.

Fronta se táhla dopoledne od obchodu přes celé nákupní centrum, odhadem v ní mohlo být pět set až šest set lidí. Vstup do Mi Store hlídala ochranka, strážníci i policie, dovnitř se chodilo po dvou.

VIDEO

Celý den se navíc soutěží o 3 výrobky Redmi Note 5, koloběžku Xiaomi Mi Scooter a Xiaomi Mi Air Purifier 2, které vyhrajou 3 šťastlivci. Výhru můžete vyhrát vyplněním Mi kvízu na místě. Losování bude v 16.30. Soutěž probíhá od 9.00 do 16.00.

V Mi Storu je k vidění, vyzkoušení a koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to je třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air nebo vystavený dron, který bude v prodeji již brzy.

FOTO

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací