Středa 21. duben 2021
Svátek má Alexandra

Dubí – Dubská radnice ve spolupráci s Městským kulturním zařízením Dubí připravila pro nadcházející víkend zpestření zimních dní v podobě veselé Masopustní jízdy. Hrobské Divadlo V Pytli, které tady uspořádalo ke konci loňského roku několik akcí k Mikuláši a před Vánocemi, znovu projede městem. Tentokrát v sobotu 12. února.

Ve 14 hodin zamíří divadelníci z horního Dubí ulicemi Karolíny Světlé, Vančurova a Koněvova. Kolem 14.45 by se měli objevit v Běhánkách a odtud přejet do Bystřice. Tady, zhruba 15 minut po třetí hodině, projede ulicí Rokosovského, Boženy Němcové, nahoru Lipovou ulicí a směrem k Bunkru. Po 16. hodině se výprava hrobských divadelníků zastaví na sídlišti Družba a odtud zamíří Zahradní ulicí dolů do Bystřice. Zhruba kolem 17. hodiny projede kolem gymnázia do Pozorky ke kapličce, odtud Mírovou ulicí do Mstišova a zadem směrem Na Výsluní v Dubí, kde jízdu ukončí.

Děti, které přijdou v maskách a budou na hrobské divadelníky čekat podél cesty, dostanou odměnu. Rodiče by neměli zapomenout vyzbrojit děti rouškami.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací