Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek má Sabina

Teplice - V sobotu 5. září se od 10 hodin v areálu Sokola Trnovany koná první jógový festival v Teplicích. Je postaven na spolupráci místních studií a lektorek jógy. Jóga, která je v posledních letech velmi populární, oslovila i dost Tepličanů a především Tepličanek.

Společná akce je postavena na teplických lektorkách a místních lidech, kteří svojí činností festival obohatí. Občerstvení, samozřejmě vegetariánské, zajistí „proflákla“ teplická kuchařka Lucka Beyerová, která dlouhé roky provozovala restauraci Zahrada. Návštěvníci se budou moci potkat s Radkou Vondrákovou, která motivuje lidi k zdravému životnímu stylu přes svoji FB stránku Pro sebe a pro nás. Budou si moci koupit náramky a malý z kamenů, oblečení pro jógu, případně vyzkoušet relaxační metodu Access Bars.

"Festival mě napadlo uspořádat proto, že je fajn se potkat a strávit čas s lidmi, kteří mají velmi podobný náhled na svět a hodnoty. Akce podobného zaměření rozhodně v Teplicích chybí a to je škoda. Navíc, na podobné akce je zvykem zvát mediálně „profláklé“ jógové hvězdy, tomu se vyhýbáme. Stavíme výhradně na hvězdách z Teplic," říká Iva Jonášová za Yoga-Yoga Studio.

Vstupenky lze koupit ještě teď online na za 400 Kč celodenní vstup, případně 150 Kč lekce. Případně na místě za 490 Kč celodenní vstup a 170 Kč lekce.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací