Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek má Sabina

Louny - Od pátku 4. září až do neděle 6. září se na výstavišti v Lounech bude konat tradiční výstava „Člověk v přírodě“. Tato expozice navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i z dalekého okolí.

V pavilonech „A“ a „B“ se představí drobní prodejci, zaměření především na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín. Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Výstavy se zúčastní zahradnické firmy se svou nabídkou okrasných keřů, jehličnanů, trvalek a mnoho jiných výpěstků.

Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit keramický nebo smaltovaný hrneček, ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky a další zboží. Řada řemeslníků, bude mít v rámci svého stánku i dílničku a návštěvník se bude moci podívat, jak výroba probíhá nebo si ji i vyzkoušet.

Vy, kteří máte rádi přírodu, zvířata, dobré jídlo a pití a originalitu, přijďte strávit příjemný víkend na výstavu „Člověk v přírodě“ a „Řemesla a kreativita“ na výstaviště do Loun.

V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů:

EXOTICKÝ PAVILON (pavilon C) nabídne hady, gekony, agamy, chameleony, suchozemské i vodní želvy, sklípkany, tropické bezobratlé živočichy, či exotické ptactvo.

CHOVATELSKÝ PAVILON (pavilon D + okolní venkovní plocha) – zde budou k vidění králíci, drůbež vodní i hrabavá, křepelky, holuby, akvarijní rybičky, koi kapři, exotické ptactvo.

V sobotu 5. 9. a v neděli 6. 9. se můžete těšit na ukázky výcviku koní

Z Olomouce přijede speciální tým, který trénuje psy na vyhledávání pohřešovaných osob. V sobotu 5. 9. představí své psy a budou hledat pohřešovanou osobu.

V sobotu 5. 9. od 10 hodin proběhne Agility - chůze a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách. Kynologická show, práce se psy a jejich výcvik.

V sobotu 5. 9. od 13 hodin se uskuteční Parkurové přeskoky – akrobatické prvky a salta skupiny Monster – free run + workshop

V sobotu 5. 9. od 14.00 hodin začne Ukázka základní poslušnosti a obrany psů

V sobotu 5. 9. od 10.00 hodin se můžete zúčastnit - Soutěže o nehezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska „bez PP“∙ výstavy Člověk v přírodě.

V neděli 6. 9. po celý den se bude konat KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ. Přihlášeno je 496 psů. K vidění bude na 120 ras psů, zastoupena budou všechna česká národní plemena.

0109vystava2

0109vystava

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací