Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Moldava – V sobotu 15. srpna si mohou rockeři užít jedinečný alternativní festival na Moldavě v Krušných horách. Organizátoři akci pojmenovali Moll dává fest a uspořádali jí k poctě moldavského nádraží. Projekt, který je kombinací happeningu, festivalu a koncertu, začne na pódiu u historické budovy nádraží v 15 hodin.

Účastníkům se představí pořádající kapely. Teplicko-ústecká formace La Banda de Contenedor, s afro-kubánským rytmickým základem, se skladbami od punku až k folku a hiphopu. Dále Vibes a Justin Lavash, virtuózní kytarista a zpěvák se syrovým zpěvem, který hraje ve stylu blues, folk i jazz. Doplní je kapely Kultivovaný hluk a Chichimeků.

Na místě bude stánek s občerstvením, pivem a organizátoři slibují, že se v nabídce možná objeví také čaje a vodnice. Účastníci mají několik možností k přespání. Buď ve vlastních stanech na nedaleké louce, v autech nebo přímo na Moldavě, v rodinném ubytovacím zařízením Moldavská šatlava, kde je nutné si nocleh předem rezervovat.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací