Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Krupka – Město Krupka přináší seznam akcí na srpen.

Cyklovýlet

Vážení a milí sportovci - cyklisté, Destinační agentura Krušné hory zve na společnou CYKLOJÍZDU kolem Prunéřovského přivaděče.

Trasa je dlouhá 100 km, jede se po rovině bez kopců :-).

S průvodcem Davidem vyrážíme v sobotu 1. srpna, sraz v 9 hodin v parku, za zámkem Valdštejnů v Litvínově.

Účast zdarma, přihlášky a informace na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Country zábava

V sobotu 1. srpna se od 17 hodin na terase restaurace Na Střelnici koná country zábava, k tanci a poslechu vám bude hrát skupina NA POSLEDNÍ CHVÍLI. Vstup zdarma.

Dětská párty

V sobotu 1. srpna se od 14 hodin koná v areálu restaurace Na Střelnici dětská MICKEY MOUSE PÁRTY. Odpoledne plné her, tancování a zpívání se slavným myšákem. Vstup zdarma.

Akce na hradě

Vážení rodiče krupských předškoláků, město Krupka vás i s dětmi srdečně zve na tradiční PASOVÁNÍ NA KRUPSKÉ ŠKOLÁKY, které se koná v neděli 30. srpna od 14 hodin v areálu hradu Krupka. Každého zaregistrovaného předškoláka bude král Mojmír Maděrič slavnostně pasovat na školáka.

Registrace je možná od 1. července do 21. srpna v Městské knihovně Krupka nebo na telefonním čísle: 728 585 855. K registraci stačí nahlásit celé jméno předškoláka a kontakt.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací