Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Teplice – Regionální knihovna v Teplicích znovu potěší všechny knihomoly. Ve středu, 29. července, pořádá další Knižní bleší trhy, na kterých mohou zájemci získat knižní tituly za pár kaček. Nejenom, že můžete rozšířit domácí knihovnu o zajímavé knihy, ale naskýtá se vám také možnost objevit knihu, kterou už léta bezúspěšně sháníte. Akci můžete ve středu navštívit v Seumeho kapli v Lipové ulici, v době od 14 do 18 hodin.

Knižní bleší trhy pořádá Regionální knihovna v Teplicích pravidelně. Poskytuje tak zájemcům možnost, aby se zbavili nepotřebných knih, které mohou pro změnu udělat radost někomu jinému. Knihy je možné darovat nebo nabídnout za pár kaček. V každém případě je nutné, aby si případní zájemci o prodej knih místo zarezervovali předem u pracovníků knihovny. Akci využívá i sama teplická knihovna, která na trzích nabízí vyřazené tituly všech kategorií, od beletrie po odbornou literaturu, a to už od 5 korun.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací