Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Bílina - Letní amfiteátr v Bílině potěší milovníky divadla v přírodě. Pod širým nebem si můžete 13. srpna od 19 hodin vychutnat nově nastudované divadelní představení "Na poslední chvíli". S anglickou komedií se představí Agentura Harlekýn v hlavní roli s Václavem Vydrou.

Londýnský taxikář John Brown si dvacet let tajně užívá života se dvěma manželkami. Povedený tatínek má s jednou syna Gavina a s druhou má dceru Vicki. Ti dva mladí se seznámí na internetu a chtějí se osobně poznat. Jejich otec se jim v tom snaží se svým přítelem Stanleyem narychlo a s vypětím všech sil zabránit. Výsledkem je veletok neuvěřitelných typicky cooneyovských zmatků a improvizací v duchu nejlepších tradic anglické komedie, které uspokojí každého – kromě Johna Browna.

Vstupenky na představení je možné zakoupit v předprodeji přes Ticketportal zde nebo také v IC Bílina 300 Kč a na místě za 350 Kč.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací