Sobota 6. červen 2020
Svátek má Norbert

Litvínov - Město Litvínov bude i v tomto roce pořádat oblíbené kulturně společenské akce, které k Litvínovu již tradičně patří. Mezi ty největší patří Valdštejnské a Svatomichaelské slavnosti a Krušnohorské Vánoce. Už nyní je připraven program Valdštejnských slavností, který tradičně začíná už ve čtvrtek 30. dubna Studentským majálesem.

V pátek 1. května se bude konat průvod městem, příjezd hraběcí rodiny i stánky s občerstvením na náměstí Míru. Po parku se budou prohánět jezdci na koních, trubači i bubeníci.

Společné vystoupení připraví Divadlo V Pytli s litvínovskými šermíři Briganty. Při koncertech na pódiu před zámkem bude hlavní hvězdou pro mladé diváky popový zpěvák Sebastian, fanoušky folk-rocku potěší vystoupení Vladimíra Merty, Jana Hrubého, Ondřeje Fencla a Hromosvodu, nebude chybět tradiční Luboš Stranďa Stráník, k večeru muziku přitvrdí kapela Stará škola-Jinak.

V zámku Valdštejnů by si návštěvníci neměli nechat ujít výstavu grafického projektu studentů SOŠ Litvínov – Hamr Koldům 2000.

V roce 2019 město za nejrůznější celoměstské akce vydalo přes jeden a půl milionu korun.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací