Středa 8. duben 2020
Svátek má Ema
 

Osek - Informační turistické centrum Osek pořádá o víkendu 25.-26. ledna Dobročinný bazar. Akce se koná po oba dny ve velké galerii oseckého informačního centra, vždy v době od 9 do 16 hodin. Dobročinný bazar nabídne zájemcům především různé použité předměty pro vybavení bytu a domácnosti. Oblečení se do bazaru tentokrát nezařazovalo.

V nabídce víkendové akce budou například bytové doplňky, zařizovací předměty a zařízení do bytu, dekorativní předměty, vybavení do kuchyně, domácí přístroje, náčiní, nádobí a podobně. Pořadatelé stanovili v rámci příjmu věcí podmínku, aby byly čisté, funkční a bezpečné. Za pár korun tady tak mohou návštěvníci získat zajímavé zboží do bytu a domácnosti a třeba také najít něco, co už dlouho shánějí.

Pro prodejce byl stanovený termín vyzvednutí neprodaných věcí a peněz za prodej. Pokud si je prodejci nevyzvednou, poputuje výnos z prodeje i zbylé věci pro účely charitativních organizací.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací