Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Teplice – Do Teplic se v pátek sjede zhruba stovka účastníků mezinárodní akce Megavíkend 2019. Akci pořádá už od roku 2007 významná světová organizace AFS, která se zabývá mezikulturním vzděláváním a je součástí hnutí, které usiluje o rozšiřování iniciativ a znalostí globálně smýšlejících občanů. Letos se Megavíkend uskuteční v Teplicích, ve spolupráci s Gymnáziem Teplice.

Mezinárodní vzdělávací projekt Megavíkend je jednou z nejdůležitějších akcí organizace AFS. Na účastníky, kteří se do Teplic sjedou ze všech koutů České republiky, ale i z dalších evropských zemí, čeká víkend plný informací, zážitků a nových přátel. Ubytování je pro všechny zajištěné v tělocvičně a třídách teplického gymnázia. O stravování se v průběhu víkendu postará místní školní jídelna. Účastníci dorazí do Teplic v pátek, do 19 hodin, kdy je na gymnáziu čeká uvítací a seznamovací večer.

Program celého Megavíkendu je složený z řady různě tematicky zaměřených workshopů v českém a anglickém jazyce. Každý z účastníků má možnost vybrat si téma, které ho nejvíc zajímá a ve kterém chce získat další zkušenosti. Ve workshopech si pod vedením zkušených lektorů osvojí teoretické, ale i praktické dovednosti. Kromě toho nebudou v průběhu víkendu chybět odpočinkové a relaxační aktivity, jako například různé hry, výlet do okolí, diskotéka a další akce.

Z workshopů v sobotním programu čekají na zájemce například témata sociální média, principy správného vedení týmu, komunikace a zvládání základních prvků slovní sebeobrany, vzájemná propojenost lokálního a globálního světa s důrazem na životní prostředí a další. V dopoledním nedělním programu to pak bude kupříkladu právo v praxi, význam relaxace jako klíč k aktivitě a efektivní práci, první kok k práci snů a podobně.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací