Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Modlany – V areálu Baníku Modlany se v sobotu 20. července koná už 5. ročník akce Den zábavy s kapelou Modlanská skládka. Projekt, jehož zakladatelem a organizátorem je Spolek zábavy a sportu na Modlansku (SPOZAM), nabízí celodenní zážitek pro celé rodiny.

Program je sestavený tak, aby vyhovoval velkým i malým návštěvníkům. V dopolední části, která začíná na hřišti Baníku v 9 hodin, se představí místní hasiči. Předvedou hasičský útok a páni kluci si budou moci zblízka prohlédnout i hasičskou techniku. Vystřídá je Myslivecké sdružení Modlany. To připravilo soutěž ve střelbě a v poznávání fauny a flóry.

Velkou pozornost nesporně přitáhnou vycvičení psi a kousky, kterým se naučili. Se svými cvičiteli předvedou flyball, dogdancing nebo dogfrisbee. Diváci budou moci také ocenit výkony modlanských fotbalistů. Ti se představí ve střelbě na branku nebo ve slalomu s balonem. Chybět nebudou ani strážníci Městské policie Krupka, kteří v Modlanech zajišťují pořádek. Pro návštěvníky mají připravené ukázky své činnosti. Pěkným zpestřením bude i taneční vystoupení dětí ze skupiny Roudničky a Roudníci.

1807denzabavy2

V areálu SK Baníku Modlany bude po celý den vystavená zemědělská technika, nebude chybět skákací hrad pro vybití přebytečné energie těch nejmenších, stejně tak skluzavka XL a připravená je i Broučkova stezka. O zábavu se postará i Divadlo Krabice, přispěje k ní určitě i moře hasičské pěny nebo turnaj mužů a žen v páce, který začne v 17 hodin.

Hlavní, odpolední program, jehož hvězdou bude letos Vilém Čok & Bypass, začne ve 14 hodin. Kromě kapely Viléma Čoka uslyší návštěvníci skupiny Nerrea, Hlahol, Starý časy, Gravetherapy, Love Gangsters a samozřejmě i domácí oblíbence, kapelu Modlanská skládka. Pokud se zdržíte na celý den, určitě přivítáte informaci, že organizátoři zajistili večerní kyvadlovou dopravu do Teplic. Sveze vás v době od 21 do 2. hodiny ranní.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací