Pondělí 2. říjen 2023
Svátek má Olivie a Oliver

Praha - Fantastická zábava, jakou vaše děti ještě nezažily. To slibuje největší krytý zábavní park v Česku s plochou devět tisíc metrů čtverečných. Uvnitř najdete zajímavé atrakce, včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením devět metrů.

Majaland se nachází v nákupním a zábavním centru POP Airport, ktetrý leží vedle dálnice z Ústeckého kraje na Prahu, hned naproti letišti. Například z Teplic se tam dostanete autem za zhruba 60 minut.

U vstupu do Majalandu děti nadchne Majaland Shop plný krásných hraček, knih a stolních her. V Divadélku včelky Máji si užijí zábavný program a osobně se setkají s včelkou Májou. V originální restauraci U Máji si pochutnají na oblíbených dobrotách. V pohádkovém Majalandu navíc můžete svým dětem uspořádat i nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.

Populární atrakcí je horská dráha, která vede i přes jezírko s vodopádem, jedna z nejdelších skluzavek v Česku či další zábavné atrakce jako padající list, houpací strom či motýlí kolotoč. V lodičkách na ruční pohon si děti vyzkouší, jaké to je přepádlovat celé jezírko. Nebo se mohou usadit do elektrických autíček. Atrakcí je v areálu daleko víc, a to i pro nejmenší děti.

Vstupenky do Majalandu je možné zakoupit online na tomto webu nebo na pokladně v zábavním parku. Ve všední dny je vstupné znatelně levnější. Například čtyřčlenná rodina s dětmi okolo pěti let a staršími zaplatí za celodenní vstup necelých šestnáct set korun. O víkendu by to bylo o čtyři sta více. Po zaplacení vstupu nejsou atrakce dále zpoplatněny. 

Foto

Kromě Majalandu se v POP Airport pobavíte i ve světově unikátním Dinosauria Museum Prague s originálními až 154 milionů let starými kostrami dinosaurů, neuvěřitelně věrnými modely v životní velikosti a s unikátní sbírkou minerálů, která zahrnuje na 6000 exponátů. Další zábava na vás v POP Airport čeká i v jedinečné expozici Engine Classic Cars Gallery s více než 200 vozy a motocykly ikonických značek. Kromě zábavy si v POP Airport užijete i nakupování. V outletu POP Airport na vás čeká více než 80 obchodů se stovkami značek.

Kudy tam

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz