Ústecký kraj - Předvánoční nabídku na knižním trhu obohatí nová publikace - Malý špalíček výletů – Ústecký kraj. Hejtman Oldřich Bubeníček dostal od nakladatelů sadu prvních výtisků.

„Vítám, že série knih, které nabízejí zajímavé turistické cíle v krajích, doputovala do Ústeckého kraje. Jsem přesvědčen, že návštěvníkům ze všech koutů republiky máme co nabídnout. A tato publikace je toho důkazem," řekl v poděkování za zdařilý vydavatelský záměr hejtman Oldřich Bubeníček.
Svazek je dalším vydáním ze série krajských turistických průvodců s podtitulem „Autem po Čechách, Moravě a Slezsku" a obsahuje i 25 volných vstupenek do muzeí, zámků a dalších turistických cílů v kraji. Publikace nabízí na 220 stranách 52 tipů a lokalit v kraji, které stojí za zhlédnutí.
„Malý špalíček by měl být především inspirací k návštěvě zajímavého a nádherného Ústeckého kraje, který prošel v posledních letech velkými proměnami," uvedl nakladatel Petr David při předání publikací.
Svazek „Malý špalíček výletů – Ústecký kraj" byste měli nalézt v předvánoční nabídce renomovaných knižních prodejců.