OBRAZEM: Provoz ve směru na Bílinu zkomplikovala vážná nehoda, pro zraněného letěl vrtulník
Foto: HZS Ústeckého kraje
Teplice

Obrnice - Na silnici I/13 u Obrnice ve směru na Bílinu došlo v pondělí 25. září v dopoledních hodinách k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Při nehodě se zranil jeden člověk.

Na místě zasahovala jednotka mosteckých hasičů, přistával tu také vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči provedli protipožární opatření a uklízeli vozovku. Provoz na komunikaci byl po dobu zásahu zastaven, doprava byla odkláněna přes Obrnice.

2509nehodakz2

2509nehodakz3

2509nehodakz4

Foto: HZS Ústeckého kraje

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru