Ve čtvrtek se uskuteční 13. ročník cyklistického závodu Sayfyho Memorial
Závod je vzpomínkou a sportovním setkáním pro všechny věkové kategorie
Co se chystá

Teplicko - Závod horských kol pořádá rodina a přátelé cyklisty Davida "Sayfyho" Seifrta již 13. rokem 28. září, v den jeho tragického úmrtí. Závod je vzpomínkou a sportovním setkáním pro všechny věkové kategorie.

Přijďte změřit své síly, zavzpomínat nebo fandit. „Každý rok si vážíme účasti prověřených závodníků i závodnic, ale snad nejvíc nás těší, když se na startovní čáře potkávají s výletníky, kteří osedlají svého závodního šemíka speciálně v tento den“ říká ředitelka závodu Nikola Fialová Seifrtová.

Trasa závodu bude jasně vyznačena po rozmanitém terénu v blízkosti jezera Barbora, jeden okruh je dlouhý 14 km. Povrch trati je zpevněné i nezpevněná cesta, štěrk a šotolina, tedy ideální pro horská kola. Registrace závodníků je už spuštěna na webu www.sayfy.cz a zapsat se můžete i v den závodu v zázemí pod fotbalovým hřištěm v Hrobu. Pro malé cyklisty je připravený dětský závod s jednoduchou tratí.

Více o průběhu závodu se dozvíte na webu www.sayfy.cz.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru