Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Proboštov – Deštivé počasí se podepsalo na návštěvnosti sobotních akcí. Jednou z nich byly i Slavnosti obce Proboštov, které začaly krátce po 13. hodině. Přesto se nepřízní počasí nenechaly odradit stovky lidí.

Místní i přespolní dorazili, aby si užili sobotní odpoledne. Mezi nimi i paní Hanka z Dubí, která do Proboštova přijela s manželem a dvěma dětmi. „Chceme se pobavit, dokud to jde, než bude zase všechno zavřené. Moc se nám tady líbí. Máme pláštěnky a deštník, nezmokneme.“

1209slavnostikz2

V areálu Pohodlíčko, kde se slavnosti konaly, nechala obec instalovat ostrůvky posezení, kryté velkými deštníky. Bylo tedy možné posedět v suchu a míst bylo poměrně dost. Ve stáncích s nápoji a občerstvením zajišťovala obsluha, aby návštěvníci nestrádali a mohli průběžně doplňovat kalorie a tekutiny. O dobrou náladu se postaraly kapely Laura a její tygři nebo Frank Zapal Band, děti z mateřinek se svým vystoupením a další účinkující. Vyvrcholením slavností byla bubenická světelná show Ritmo Factory.

1209slavnostikz3

Lunapark, který se už stal tradiční součástí akce, nabídl spoustu zábavy dětem i mládeži. Kromě nejrůznějších kolotočů, ohromující atrakce extréme, která lákala zejména odvážlivce z řad náctiletých, tu byl i přístroj na měření síly úderu BOXER, u kterého stála fronta svalovců. Nechyběl oblíbený autodrom, kde se z každého stával pilot Formule 1, střelnice se spoustou lákadel a zájemci si mohli vyzkoušet i sestřelování dřevěných kvádrů vodou z hadice pod dohledem místních hasičů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací