Úterý 28. září 2021
Svátek má Václav

Duchcov – Muzeum města Duchcova nabízí od začátku července Letní výstavu hraček. Ta zaujme především pány kluky, protože expozici tvoří hlavně modely autíček, dopravních prostředků, vozidel záchranných složek, ale i vozidel armádních jako jsou tanky, transportéry a podobně.

Výstavu doplňují i vyloženě hrací autíčka pro nejmenší, plastové náklaďáky a další stroje, které kdysi parkovaly na každém pískovišti. Všechny exponáty zapůjčil ze své rozsáhlé sbírky Rudolf Zlobický.

Výstava v duchcovském muzeu ale nenabízí dětem jen pokoukání. Nejmenší návštěvníci si tady mohou s volně položenými auty, autobusy a jinými vozidly na podlaze pod vitrínami i hrát. Od pracovnice muzea rovněž dostanou obrázek dopravního prostředku a v galerii je připravený stolek s pastelkami, kde ho mohou vybarvit. Ti šikovní pak získají sladkou odměnu a jejich dílko doplní už vystavené práce na velké nástěnce.

Letní výstavu hraček v Muzeu města Duchcova můžete navštívit až do neděle 29. srpna. Otevřeno je denně, od 9 do 17 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací