Pátek 3. prosinec 2021
Svátek má Svatoslav

Chomutovsko - Neobvyklé množství pervitinu se podařilo zajistit policistům při zátahu na dealera z Chomutovska. Informace, že 29letý muž by se měl zabývat mimo jiné distribucí pervitinu, měli kriminalisté již delší dobu.

Členové TOXI týmu prováděli k podezřelému rozsáhlé operativní šetření, kterým zjistili, že muž, který je sám závislý na drogách, se opravdu podle všeho zabývá nákupem a prodejem těchto látek. Když měli dostatek potřebných poznatků, zahájili ve spolupráci se zásahovou jednotkou akci s cílem zadržet podezřelého a provést další úkony směřující k prokázání jeho trestné činnosti. Samotné zadržení muže pak provedli členové speciální jednotky přímo v jeho vozidle na okraji Chomutova.

"Následně kriminalisté provedli domovní a další prohlídky, při nichž zajistili mimo jiné více než 560 gramů bílé krystalické látky (podle provedeného testu se jedná o pervitin), dále 5 gramů hnědé krystalické látky (heroinu) a také několik rostlin a sušinu marihuany," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Na základě zajištěných důkazů vyšetřovatel muže obvinil z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. "V případě odsouzení mu za jeho spáchání vzhledem ke značnému rozsahu hrozí dva až deset let za mřížemi," dodala policejní mluvčí.

foto

1210drogy5

1210drogy6

1210drogy1

1210drogy2

1210drogy7

1210drogy4

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací