Pátek 3. prosinec 2021
Svátek má Svatoslav

Libochovice - Krajští kriminalisté od středečního večera vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v Libochovicích. Policisté prohledali rodinný dům v obci poté, co je kontaktovala oznamovatelka s tím, že má strach o sousedku.

Její obavy se bohužel potvrdily, policisté v domě našli tělo starší ženy, která podle vyjádření soudní patoložky zemřela v důsledku útoku spáchaného cizí osobou.

V souvislosti s případem policisté vyhlásili pátrání po osobním vozidle zavražděné ženy a 33letém muži, kterého z násilného trestného činu podezírali. Díky intenzivnímu pátrání byl podezřelý ve čtvrtek před polednem zadržen teplickými kriminalisty na Benešově náměstí.

"Po celý včerejší den probíhaly neodkladné procesní úkony, následně byl zadržený muž obviněn ze zvlášť závažného zločinu vraždy a přečinů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Motivem jednání muže, který je dlouhá léta závislý na drogách, byl majetkový prospěch. Bude podán podnět k jeho vzetí do vazby, obviněnému hrozí v případě uznání viny trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let, nebo výjimečný trest," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací