Neděle 7. březen 2021
Svátek má Tomáš

Bílina - Město Bílina nabízí pomoc seniorům s registrací do centrálního rezervačního systému pro očkování proti COVID-19. Proto v následujících dnech navštíví obyvatele města starší 80 let zaměstnanci radnice s nabídkou pomoci při on-line registraci do systému Ministerstva zdravotnictví pro očkování proti koronaviru.

Zaměstnanci, kteří se budou prokazovat průkazem, poskytnou seniorům kromě pomoci s registrací kompletní informační servis týkající se způsobu očkování. Registrovaní občané navíc obdrží potřebné dokumenty, které zrychlí samotný průběh očkování.

Očkování probíhá nově i v Bílině, v očkovacím centru, které bylo zřízeno v Hornické nemocnici s poliklinikou, v I. patře v čekárně gynekologie.

Pokud obyvatele zaměstnanci úřadu v místě jeho bydliště nezastihnou, ale pomoc při registraci by rád využil, může zavolat na telefonní číslo 417 810 801 a domluvit si návštěvu telefonicky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací