Pátek 4. prosinec 2020
Svátek má Barbora

Teplice - Ze zločinu krádeže je podezřelý neznámý zloděj, který se v Teplicích vloupal do zaparkovaného vozidla. Prohledal celé auto včetně zavazadlového prostoru, nenašel ale nic cenného a místo činu opustil s prázdnou. Škoda za zničené okénko byla vyčíslena na dva tisíce korun, po zloději teď pátrají policisté.

Auto vykradl neznámý lapka také v Trnovanech, uvnitř ukradl dálkové ovládání ke garáži a hever, celková škoda byla vyčíslena na necelých pět tisíc korun. "Také další auto bylo o víkendu vykradeno v Trnovanech, zloděj si odnesl autorádio a kolečkové brusle, při vloupání navíc poškodil stahovací střechu, celkovou škodu majitel vyčíslil na téměř 11 tisíc korun," popisuje mluvčí policistů Daniel Vítek.

I v těchto případech byly zahájeny úkony trestního řízení pro zločin krádeže, za který hrozí pachateli až osm let za mřížemi.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací