Pátek 4. prosinec 2020
Svátek má Barbora

Teplice - Kavárny utichly, číšníci zmizeli, ale to není důvod neosladit si život. Kavárny Lagarto v Chomutově, Mostě a Teplicích ve všech svých provozech mají otevřené sladké okénko, kde nabízejí své signature dezerty a nejlepší kávu praženou na míru.

Zajímavou zprávou pro klienty je snížení ceny o 25%. Proč? Důvod je jednoduchý, tým Lagarto si uvědomuje, že i když jejich produkty jsou stále kvalitativně dokonalé, nemohou svým hostům poskytnout servis, který by gastronomický zážitek posunul zase o příčku výše. „Proto jsem se rozhodl snížit cenu pro osobní odběr. Stále svým hostům u okénka předvedeme maximum, to slibuji. Jsme dojatí, jaký zájem naši věrní hosté vůči nám v těchto dnes prokazují. Jsme tu pro všechny Lagarto nadšence a náš zápal neuhasíná, naopak,“ dodává majitel Jan Hawelka.

Dále všechny kavárny rozvážejí téměř po celém severočeském kraji přes Damejidlo.cz, zde ale snížení ceny neplatí. Lagarto neusíná, ale peče a praží o sto šest!

Další informace najdete zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací