Pátek 4. prosinec 2020
Svátek má Barbora

Most - Záchranné složky zasahovaly ve středu před polednem u mimořádné události v Mostě. Podle informací dopravního servisu Policie ČR tam žena skočila z mostu u nádraží na silnici I/13.

Nešťastná událost se stala krátce po 11. hodině. Provoz na silnici byl během záchranných prací uzavřen, tvořily se kolony vozidel. "Osoba byla na místě resuscitována, poté ji záchranářský vrtulník transporotoval do zdravotnického zařízení," uvedla k události policejní mluvčí Ludmila Světláková. Okolnostmi nehody se budou zabývat policisté, vyhodnocovat budou též záznamy z kamer.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací