Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Teplice - V nemocnici skončil 41letý v minulosti dvacetkrát odsouzený recidivista. Utíkal z místa krádeže, ale poranil se tak, že pro něj musela přijet sanita.

V teplickém hobby marketu před několika dny ukradl štípací kleště v hodnotě necelých sem set korun, které si schoval pod tričko a prošel bez zaplacení pokladní zónou.

"Když ho u východu chtěl zadržet pracovník ostrahy, dal se lapka na útěk, při kterém přeskočil přes zeď, ze které ale asi z dvoumetrové výšky spadl tak nešťastně, že si zlámal žebra. Ostraha mu zavolala sanitku a muž skončil v nemocnici, při pádu přišel i o svůj lup, který byl vrácen do prodeje," uvedl mluvčí policistů na Teplicku Daniel Vítek.

Výtečník si nyní na služebně převzal podezření z přečinu krádeže, za který ho může soudce poslat až na tři roky do podezřelému důvěrně známého vězeňského prostředí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací