Úterý 2. červen 2020
Svátek má Jarmil

Teplice, Krupka - Policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 25letému muži, který koncem března boural u Krupky.

Řidič najel pravými koly na nezpevněnou krajnici, dostal smyk a vyjel do protisměru, kde havaroval. "Policisté mu naměřili přes 1,65 promile alkoholu v dechu, pokud bude muž uznán vinným, hrozí mu až tříletý trest odnětí svobody," uvedl teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Stejný trest hrozí i 29letému muži, který před měsícem na Benešově náměstí v Teplicích nezvládl řízení vozidla a narazil do zdi u domu. "Následně z místa nehody odjel a zastavil v ulici U Císařských lázní, kde byl kontrolován policisty, kteří mu naměřili přes jedno promile alkoholu v dechu. V uplynulých dnech si převzal sdělení podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací