Úterý 22. červen 2021
Svátek má Pavla

Teplice - Tepličtí kriminalisté vyšetřují protiprávní jednání 56letého muže, který byl obviněn z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Vazebně stíhaný muž je podezřelý, že „ve velkém“ nakupoval drogy známé jako pervitin a heroin, které pak rozdělil do menších „dávek“, které měnil za různé věci, nebo prodával narkomanům z Teplicka.

Při domovní prohlídce policisté zajistili přes tisíc euro, 31 tisíc korun, kovový hrnec, ve kterém bylo schováno více jak sto gramů pervitinu a sáčky se skoro 170 gramy heroinu. Hodnota zajištěných drog na černém trhu by se pohybovala přes čtvrt milionu korun.

Kriminalisté z TOXI týmu zadokumentovali desítky jednotlivých prodejů, vzhledem ke značnému rozsahu, v jakém obviněný drogy prodával, mu v krajním případě hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací