Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Ústecký kraj – Několik dopravních nehod se stalo v pátek v odpoledních hodinách ve chvíli, kdy začalo sněžit. Někde se s komplikacemi v dopravě potýkají dosud.

Na svých cestách po Ústeckém kraji, a to nejen v horských oblastech, očekávejte kluzkou vozovku a sníh na vozovce. Sněhové přeháňky mají pokračovat a teplota se bude držet kolem nuly.

Tři havarovaná vozidla jsou na silnici u obce Místo na Chomutovsku. Nehoda se obešla bez zranění. Následky budou odklizené do 18. hodiny. Na silnici 223 mezi obcemi Výsluní a Celná na Chomutovsku došlo při sjíždění do takzvané Myší díry od Výsluní k nehodě kamionu, který měl zablokovat silnici. Odtažený by měl být do 17. hodiny. V obci Perštejn na Chomutovsku se srazila dvě osobní auta před půl pátou odpolední, tvoří překážku na vozovce. Nikdo se při karambolu nezranil. S komplikacemi tam počítejte zhruba do 18.30 hodin.

Mezi obce Světec a Bílina na Teplicku došlo ke střetu dvou osobních automobilů u benzinové čerpací stanice Benzina, odstraňování následků potrvá zhruba do půl šesté odpolední. Na Teplicku se v odpoledních hodinách havarovalo také v samotných Teplicích, kde došlo v Bílinské ulici k havárii trolejbusu a osobního automobilu. Ani tady nedošlo ke zranění lidí.

V ulici Budovatelů v Mostě se stala v půl páté odpoledne nehoda dvou osobních vozidel, bez zranění osob. Po 15. hodině se srazilo nákladní auto s osobním na kruhovém objezdu na silnici číslo 13 u Souše na okraji Mostu. Vozidla tvořila překážku na vozovce, vyšetřování nehody má skončit nejpozději v 17 hodin. Ke zranění osob nedošlo. Nehoda nákladního a osobního auta se stala v Mostě ještě na dalším místo, a to v ulici Josefa Skupy. Průjezd byl možný se zvýšenou opatrností, následky jsou již odstraněné.

Silnice 13, ale tentokrát u obce Chlumec na Ústecku: Tam se střetla dvě osobní auta, naštěstí šlo jen o plechy a v tuto chvíli bude silnice již plně průjezdná.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací