Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Teplice - Vyhlášené zahradnictví, jehož sídlo se nachází v Teplicích a další malá provozovna v Mostě, je tím správným místem pro načerpání té pravé vánoční atmosféry. Zahradnictví Dvořák a syn není jen prodejnou, kde zakoupíte vánoční květiny, vánoční stromy a spoustu vánočních dekorací, ale kde se doslova naladíte na Vánoce. I díky programům, které tu pro vás připravili na všechny adventní víkendy.

Během adventu tu můžete zažít věci, které k Vánocům jednoduše patří. O víkendu pak i zajímavé doprovodné akce. V prvním adventním víkendu překvapili své zákazníky milou návštěvou. Do zahradnictví zavítal Josef Maršálek, český cukrářský mistr, jenž pekl i pro britskou královnu, a který se na jaře následujícího roku stane jedním ze dvou porotců cukrářské televizní show „Peče celá země“. Pořad bude od 4. ledna vysílat ČT1.

Víkend 7. a 8. prosince

Na co se můžete těšit druhý adventní víkend? V sobotu 7. a v neděli 8. prosince bude provázet vaše nákupy v době od 14 do 18 hodin živá hudba a po celý den se budou konat vánoční trhy. Těšit se ale můžete i na malování skleněných ozdob, kreativní dílnu, ve které se budou tvořit pískové obrázky a vyrábět vánoční dekorace. Na své si přijdou i vaše chuťové pohárky. Hrobské uzeniny nabídnou zboží pro váš stůl, Moštárna Louny nabídne ochutnávky s vých výrobků. 

Víkend 14. a 15. prosince

Třetí adventní víkend, v sobotu 14. a v neděli 15. prosince budou vánoční trhy pokračovat. Na místě vás čeká zdobení perníčků, kreativní dílny s výrobou vánočních dekorací ze sádry, výrobou foto rámečků, budete se zde moci nechat vyfotit ve foto koutku s profesionálním fotografem. Chutné sýry nabídne Farma Držovice – prodej výrobků z kozího, ovčího a kravského mléka řemeslné kvality a firma Mixit nabídne chutné müsli a sušené ovoce. Od 10 do 18 hodin vás potěší živá hudba.

Víkend 21. a 22. prosince

Poslední víkend před Vánocemi bude věnován dětem z teplického Klokánku. V sobotu 21. a v neděli 22. prosince budou vrcholit vánoční trhy. Kreativní dílny nabídnou výrobu bižuterie, či výrobu buttonů. Budou probíhat ochutnávky čajů značky Mix–tee a milovníky uzenin potěší Hrobské uzeniny s prodejem vybraných výrobků uzenin a masa. Celý víkend bude hrát živá hudba.

„Zastavte se v našem vánočně vyzdobeném zahradnictví, nasajte u nás slavnostní atmosféru, načerpejte vánoční inspiraci a zažijte věci, které k Vánocům prostě patří. Nalaďte se s námi na slavnostní okamžiky, které koření konec roku. Užijte si adventní čas v klidu a v pohodě, potkejte se u nás se svými blízkými a přáteli a prožijte tento čas trochu jinak. O všech adventních víkendech naše kavárna bude připravovat skvělé buchtičky s vanilkovým krémem podle receptu právě Josefa Maršálka a výběr vánočního stromku si mohou o víkendu návštěvníci zpříjemnit opékáním buřtů, nebo se u ohně alespoň ohřát,“ láká Petra Viková, Zahradnictví Dvořák a syn.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací