Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Mostecko - Čtyři měsíce prověřovali policisté mosteckého TOXI týmu informaci o podezření z pěstování marihuany v jednom domku na okraji města Mostu a minulý týden v něm byla provedena domovní prohlídka. Policisté v domě na půdě objevili pěstírnu konopí.

Na místě zajistili zařízení určené k indoorovému pěstování rostliny konopí a 162 kusů rostlin různého vzrůstu. "Dále kriminalisté zajistili v domě nejméně 60 gramů sušeného rostlinného materiálu, u kterého provedli orientační detekční zkoušku, která prokázala přítomnost THC látky v sušině, a sáček s nezjištěnou látkou. I u ní byla provedena detekce, která prokázala přítomnost metamfetaminu," sdělila Ludmila Světláková, tisková mluvčí Policie ČR.

Zajištěné věci i rostliny budou odeslány na odbor kriminalistické techniky k provedení odborné expertizy.

"Vyšetřovatel nyní obvinil z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu 50letého muže z Teplicka. Obviněný je stíhán na svobodě a v případě odsouzení mu může soud uložit až pětiletý trest odnětí svobody," dodala mluvčí policistů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací