Neděle 16. květen 2021
Svátek má Přemysl

Klíny - Představte si to, slunce, sníh, krásná příroda okolo a vy celý den na svahu. Není to práce vašich snů? Pokud ano a přitom rádi lyžujete nebo jezdíte na snowboardu a děláte to dobře, můžete si tento sen splnit, jelikož Sport areál na Klínech na Mostecku právě teď nabírá na nastávající zimní sezónu instruktory lyžování a snowboardingu.

Je to velmi lákavé, celý den sportovat, poznávat nové lidi a přátele, být na čerstvém vzduchu a dostat za to docela slušně zaplaceno. Pokud je vám 17 až 81 let, staňte se součástí týmu lyžařské školy ve Sport areálu Klíny v zimní sezńě 2019! Za tuto práci zde nabízí až 220,- Kč na hodinu, počítáno dle kvalifikace, počtu odučených hodin, cizojazyčná výuka, počet lidí v lekci, měsíční bonusy a další.

Odučit je možné až 10 hodin denně, provoz sjezdovky je přes zimu každý den. S oblečením si není třeba lámat hlavu, protože v lyžařské škole je každému pracovníkovi zapůjčeno firemní oblečení značky MAMMUT.

Areál pro výuku začátečníků patří mezi nejlepší v Česku, Sport areál Klíny využívá k výuce terénních nerovností, například u-rampu, klopenky, boule, sněžný bazén, klapačky a další možnosti. Jde o intuitivní trénink dovedností.

Zájemci o tuto práci se mohou zúčastnit kurzu a stát se profesionálním lektorem. Také ti, kteří mají licenci propadlou, si ji mohou znovu obnovit. V obou případech ještě před zahájením sezóny. V průběhu celé sezóny jsou v areálu pořádány tréninky pro instruktory za účelem zlepšení jejich dovedností.

Co by měl instruktor umět nebo mít?

  • Zejména pozitivní vztah k dětem, a být pozitivně naladěn. K této práci je také podmínkou absolutní spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, nekonfliktnost v kolektivu, dochvilnost
  • dobré lyžařské nebo snowboardové dovednosti, mít touhu získávat nové znalosti a dovednosti v oboru lyžování nebo snowboardingu a cizí jazyk je pro tuto práci velkou výhodou (angličtina/němčina).

Pokud vás tato nabídka nebo občasná brigáda zaujala, vyplňte dotazník zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf70RsDazIPo7aKF1pCrsu0xgnFJKYbT58FIMa-DYBufUojSw/viewform a pracovníci Sport areálu Klíny se vám ozvou. Více informací najdete zde: http://www.zimlet.cz/volna-mista

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací