Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Teplice - Až tříletý trest odnětí svobody hrozí 32letému recidivistovi, který na Teplicku vykrádal chatky v zahrádkářských koloniích.

Od letošního dubna do konce srpna se v minulosti čtyřikrát odsouzený muž vloupal do nejméně 12 chatek, ze kterých kradl vše, co má nějakou cenu. Majitelé přišli o nářadí, prodlužovací kabely, potraviny, vařiče a další věci v hodnotě přes 47 tisíc korun, poškozením nemovitostí způsobil škodu téměř deset tisíc korun.

"Je také podezřelý, že se začátkem září vloupal do garáže, ze které odcizil upínací popruhy a má na svědomí i krádež několika stovek metrů měděných kabelů v hodnotě asi 25 tisíc korun z areálu v Teplicích. Muž byl obviněn z přečinů krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci, v případě prokázání viny mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi," uvádí mluvčí policistů na Teplicku Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací