Sobota 25. leden 2020
Svátek má Miloš

Duchcov - Strážníci Městské policie v Duchcově mají za sebou dva zásahy, při kterých pomáhali poraněným ženám.

Hned na začátku týdne v odpoledních hodinách přijali strážníci žádost od zdravotnické záchranné služby o zajištění místa k přistání vrtulníku poblíž zahrádkářské kolonie u zámecké zahrady, kde si starší žena přivodila zranění. Vrtulník nakonec přistál na parkovací ploše Penny marketu v ulici Osecká. Strážníci zajistili průjezd pro záchranáře z místa přistání do místa události a tam zajistili místo pro příjezd vozidla zdravotnické záchranné služby. Zraněná žena byla následně převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby do nemocnice k ošetření.

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách poskytnula hlídka strážníků Městské policie Duchcov první pomoc 60leté ženě, která se po zakopnutí v ulici Teplická poranila v obličejové části. Ženě bylo od strážníků zastaveno krvácení a přivolána záchranka, která ji po svém příjezdu převezla k preventivnímu ošetření do nemocnice.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací