Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Teplice - Policisté dopadli mladého muže, který je podezřelý z přepadení večerky a lékárny. V úterý o tom informovali tepličtí policisté.

"Podle zajištěných důkazů koncem dubna maskovaný kuklou vešel do obchodu v jedné z obcí na Teplicku a vytáhl z kapsy zbraň, po prodavačce pod pohrůžkou, že ji zabije, požadoval hotovost. Když mu řekla, že peníze nemá, požádal alespoň o cigarety a z večerky s jednou krabičkou kuřiva odešel," uvádí k případu mluvčí teplických policistů Daniel Vítek.

O dva týdny později přišel do lékárny v téže obci a lékárnici předložil lístek s názvy léků, opět pod pohrůžkou zbraně požadoval jejich vydání. Když mu prodavačka odmítla prášky vydat, pistoli vzal a s lékárny odešel. Ukázalo se, že obě přepadení má na svědomí teprve 17letý mladík, který byl obviněn z provinění loupeže, s ohledem na nízký věk mu v případě odsouzení hrozí maximálně pětileté vězení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací