Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Teplicko - V souvislosti s velikonočními svátky přijali policisté opatření k zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, protože s ohledem na typ svátků byl předpoklad zvýšené konzumace alkoholických nápojů řidiči, kteří jsou tak nezodpovědní, že jsou schopni usednout za volant pod vlivem alkoholu.

Během uplynulých dnů policisté v teplickém okrese v rámci dopravně bezpečnostních akcí zkontrolovali sedmdesát vozidel a zjistili 32 přestupků. V osmi případech lidé v autech nepoužili bezpečnostní pásy a čtyři vozidla měla nevyhovující technický stav. Pedál plynu „přišlápli“ více, než bylo vhodné, celkem čtyři řidiči, čtyři osoby nepředložily doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.

Pozitivní zprávou je, že ani jeden z kontrolovaných řidičů nebyl pod vlivem alkoholu, policisté během akcí uložili „hříšníkům“ pokuty v celkové výši 12 800 korun, jeden přestupek byl oznámen k vyřízení ve správním řízení na příslušný úřad. (dv)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací