Čtvrtek 21. leden 2021
Svátek má Běla

Teplicko - Z přečinu zpronevěry byl obviněn 46letý muž, který se neoprávněně obohatil o 32 tisíc korun. Ze stejného přečinu byl v uplynulých dnech obviněn i další řemeslník.

Poškozený se s prvním mužem podnikajícím jako osoba samostatně výdělečně činná v oboru zámečnictví a nástrojářství dohodl na výrobě a montáži plotových polí, vrátek a brány. Polovinu smluvené částky si nechal obviněný poslat na účet jako zálohu, s realizací zakázky ale vůbec nezačal a peníze utratil.

Jiný osmadvacetiletý muž převzal od poškozené dvacet tisíc korun jako zálohu na provedení rekonstrukce koupelny v jejím bytě. Ta měla být hotová do konce ledna letošního roku, muž ale s prací vůbec nezačal a poškozené ani nevrátil peníze, které už stihl utratit. Oběma nepoctivým řemeslníkům teď v případě odsouzení hrozí až dvouleté tresty odnětí svobody.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací