Úterý 2. červen 2020
Svátek má Jarmil

ČR - „Průvodkyně po krajině" mysli pomáhá živou meditací na dálku. Najednou se spojilo tisíc lidí. Pokračuje se!

„Právě teď se potřebujeme spojit. Ani ne tak proti koronaviru, ale proti strachu a panice,“ napsala minulý týden na Facebooku Tereza Kramerová, poradkyně, která se představuje jako „průvodkyně po krajině mysli“.

Maminka tří dětí a jednoho andílka už má za sebou mimo jiné úspěšnou knihu pro děti a cédéčko s vlastními písněmi. Její meditace a e-booky si stáhlo dosud přes 30 tisíc lidí.

Teď tu chce být pro ně a pomoci jim překonat úzkost a možnou ztrátu energie. „Strach a panika, když se s nimi nepracuje a násobí se v kolektivním vědomí, mohou nadělat velkou paseku, která se pak zase musí uklízet,“ podotýká.⁣

Koncem uplynulého týdne ohlásila, že spolu s Eliškou Gottfriedovou budou živé meditace na dálku dělat obden. První meditace Spojených srdcí již proběhly. „Bylo nás přes 1000 a já mám stále slzy v očích, když si na prožitek propojení s vámi všemi v jednu chvíli v láskyplné službě, vzpomenu,“ okomentovala Tereza tu svou.

Proč se nyní v úterý rovněž ke společné meditaci, která bude probíhat naživo, připojit? „Když se propojíme ve vznešeném záměru a meditujeme spolu, síla se nesčítá, ale násobí. Máme mnohem větší moc, než si vůbec dokážeme představit,“ je přesvědčena Tereza a dodává: „Někdy až bolest a strach nás donutí, abychom v sobě našli vnitřní zdroje a začali konat a posilovat světlo na Zemi. V plném nasazení.“

Meditace je podle ní skvělá cesta, jak se udržet ve vysokých vibracích, a tím si mimo jiné posílit i imunitu.⁣

Terezu Kramerovou najdete na Instagramu jako vedomy_zivot, Eliška má účet eliska.gottfriedova. V neděli v 21 hodin vysílala Eliška, v úterý je tedy opět na řadě Tereza. Ve čtvrtek Eliška a takhle prý budou pokračovat, dokud to bude potřeba. Meditace je vždy 24 hodin uložená v záznamu (a to i na Youtube), takže kdo chce, může meditovat denně.

Meditace trvá zhruba 30 minut s tím, že po skončení průvodkyně odpovídá na komentáře, dotazy a sdílení. Není vhodná pro děti do 16 let, těhotné, lidi s onemocněním srdce, po selhání ledvin, ani pro lidi se zeleným zákalem. Připojit se naopak mohou i onkopacienti.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací