Pondělí 5. prosinec 2022
Svátek má Jitka

Louny - Již tento víkend, tedy ve dnech 19. – 21. srpna proběhne již po dvacáté deváté na lounském výstavišti výstava „Dům“ tentokrát s přídomkem „Dům 2022“. Představí se zde na 130 vystavovatelů, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb. Veletrh je aktuální přehlídkou novinek z oblasti stavby, bydlení a zahrady. Řada vystavovatelů nachystala také zajímavé slevy!

V pavilonu „E“ se tradičně představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků. V letošním roce se zde představí i nováček na výstavě firma Vrbičky – pan Rech je specialista na vrbové stavby a permakulturu. Iglú, altánky, teepee, tunely, vrbového koně, ploty i celá hřiště s labyrinty. To vše – a nejen to – vzniká z vrbového proutí pod rukama Jiřího Recha.

Na výstavě bude bohaté zastoupení společností z oblasti VYTÁPĚNÍ a TEPELNÝCH ČERPADEL. Většinu z nich naleznete v pavilonu „D“ a na venkovní ploše. Jsou to například společnosti – BHT, Haabo, Kotelníci, Kuzma, Tepelná čerpadla Mazura, Vips gas, Weca,… Expozici na výstavě bude mít i Státní fond životního prostředí, který vám poradí s dotačními tituly. Kdo zařizuje svůj dům nebo byt určitě si vybere. Návštěvníci na výstavišti najdou i firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: vysoušení a sanace vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávání fasád, nátěrové systémy. Dále zde budou výrobci a prodejci střech, střešních krytin, ale i vystavovatelé nabízející dřevostavby a dřevoplastové podlahy.

Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí altány, pergoly, zahradní nábytek… Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří zde naleznou různé nářadí a nástroje.

Dále zde budou zahradnické firmy se vším pro vegetaci vaší zahrady. Na své si tak přijdou všichni zahrádkáři a milovníci rostlin. Bylinkové zahradnictví pana Fröhlicha přiveze na sto druhů bylin, mezi nimi velmi vzácný kurkumovník. Po dlouhé době se na výstavu vrací i společnost Lukon bulbs, největší prodejce lilií v ČR.

edeniky 3811

Novinkou na výstavě bude i společnost SaunyCz s koupacími sudy a sudovými saunami. Vaky Jabor – přivezou jedinečný produkt na českém trhu. Po dlouhých měsících, spíše letech vývoje, testování atd, bude výstava Dům 2022 prvním místem, kde předvedou jedinečný produkt na českém trhu – skladovací nádrže na kapaliny z vysokopevnostních PVC materiálů.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Například na soutěž, do které vystavovatelé věnovali ceny. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen.
Pro děti bude k dispozici velké dětské hřiště, jízdy na koních a kolotoče.

Dojmy z výstavy a diskuse, co nového pořídit pro dům, byt, zahradu, můžete probrat v krásné prvorepublikové kavárně v pavilonu A.

Výstava DŮM 2022 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je Výstava DŮM 2022 – výstava pro všechny, kteří bydlí a chtějí bydlet lépe!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz