Neděle 25. září 2022
Svátek má Zlata

Teplice – V sobotu 25. a v neděli 26. června se uskuteční jeden z nejrozsáhlejších letošních hudebních projektů v Teplicích, Teplické terasy. Už v loňském roce, kdy akce byla součástí Zahájení lázeňské sezóny, zaznamenala nebývalý zájem nejenom teplické veřejnosti. Podle primátora Teplic, Hynka Hanzy, chce město akci pojmout jako novou předprázdninovou tradici.

Organizátorem Teplických teras, které město na základě rozhodnutí zastupitelů podpořilo dotací 700 tisíc korun, je Antonín Moravec. Ten mimo jiné pořádá už oblíbené Malé Paříže u Zahradního domu. Nosnou myšlenkou projektu je dostat kulturu co nejblíže k lidem, i mimo centrum, do různých částí města a současně podpořit místní podnikatele, majitele restaurací s terasami.

V rámci dvou dnů je připravený následující program:

Restaurace Rajče - Jos. Hory 2821, Teplice

Sobota
15.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise.
16.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka s doprovodem.
18.30 – Oksyi – pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny.
20.00 – Schlak – teplická rocková legenda
Neděle
15.00 – U-style – americká country
17.00 – Pirates of the Pubs – irská hospodská muzika
18.30 – Album - teplicko-chomutovská bluegrassová formace
20.00 – Hadice – teplická coverová skupina

Hvjezda - Antonína Sochora 1440/4

Sobota
15.00 – Vojnar family band – hudební rodinný klan
17.00 – Recovery – teplická rocková skupina s vlastní tvorbou
19.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise
20.30 – BB Flink – ústecká coverová rocková skupina
Neděle
15.00 – Divadlo Na Klice
16.00 - The Schmelz - začínající teplická rocková kapela.
17.00 – U-style – americká country
19.00 – Mára Blue trio – frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů
20.30 – Stará škola – unplugged – ústecká rocková legenda

Nádraží Zámecká zahrada, Litoměřická 1001/15, Teplice

Sobota
15.00 – Štěpán a Brigita – folkové duo z Prahy
16.30 - HlasIvky - autorský projekt teplické houslistky Ivy Jaške Příhonské.
18.00 – Ukrutná veverka – teplická folková skupina
20.00 – Recovery - teplická rocková skupina s vlastní tvorbou
Neděle
15.00 – Divadlo Krabice Teplice – divadlo pro děti i dospělé
16.00 – Aneta & The Soul Uncles – profesionální pražští hudebníci v novém společném projektu
18.00 – Gerald James Clark – jihoafrický kytarista a zpěvák
20.00 – Pirates of the Pubs – irská hospodská muzika

U opiček, U Zámecké zahrady 522/2, Teplice

Sobota
14.00 – Tři v klobouku – děčínské hudební trio – jazz-swing
15.30 – Sissos – australské sesterské duo – folk, soul
17.00 – Iva Šulcová + Tomáš Kostka - děčínské hudební duo.
Neděle
14.00 – Skok – teplická folková skupina
15.30 – Štěpán a Brigita - pražské folkové duo
17.00 – Mára Blue trio - frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů

Divadelní terasa, U Císařských lázní 761/4, Teplice

V sobotu zde program není z důvodu konání soukromé akce.
Neděle
15.00 – HlasIvky – autorský projekt teplické houslistky Ivy Jaške Příhonské
16.30 – Sarah & The Adams – skvělý autorský folk
18.30 – Jula Baroš kvartet – jazzové standardy v podání špičkových českých hudebníků
20.00 – Troiss – worldmusic, jazz

Šanovská kovárna, ul. Pod Doubravkou 1337, Teplice

Zde program jen v sobotu.
Sobota
15.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová, Kačka Špeciánová – teplický hudebník s krásnými zpěvačkami
17.00 – Oksyi – pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny
19.00 – Tři v klobouku - děčínské hudební trio – jazz-swing

KNAK, Rooseveltovo nám. 3, Teplice

Sobota
15.00 – Recovery - teplická rocková skupina s vlastní tvorbou a českými texty
17.00 – Petr Kadlček – teplický rodák, člen skupin Natural a Emise
19.00 – Vojnar family band – hudební rodinný klan
Neděle
15.00 – Mára Blue trio – frontman skupiny Blue rocket a Lepších večerů
16.30 – Hadice – teplická coverová skupina
18.00 – Stará škola unplugged – ústecká rocková legenda
20.00 – Album – teplicko-chomutovská bluegrassová formace

Monopol, Zadní trakt Hotelu – vjezd z ulice Českobratrská

Sobota
15.00 – Iva Šulcová + Tomáš Kostka děčínské hudební duo
17.00 – BB Flink - ústecká coverová rocková skupina
18.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka
Neděle
15.00 – Troiss
17.00 – Pavel + Káča
19.00 – Sarah & The Adams

Benešovo náměstí

Sobota
14.00 – Ukrutná veverka – teplická folková skupina
15.30 – Oksyi - pražská písničkářka s vlastní tvorbou a ukrajinskými kořeny
17.00 – Vojnar family band - hudební rodinný klan
Neděle
14.00 – Jula Baroš kvartet – jazzové standardy v podání špičkových českých hudebníků
15.30 – SKOK – teplická folková skupina
17.00 – Justin Lavash – anglický kytarový mág, blues

Doubravka

Možnost bezplatné dopravy na Doubravku autobusem VISIT Teplice ze Zámeckého náměstí (13.00h, 14.30h a 16.00h) a z točny pod Doubravkou (13.35h, 15.05h a 16.35h)
Sobota
14.00 – Sissos – australské sesterské duo, folk, soul
15.15 – SKOK – teplická folková skupina
16.30 – Štěpán a Brigita - folkové duo z Prahy
Neděle
14.00 – Eva Vargo - litvínovská písničkářka
15.30 – Marie Tilšarová - písničkářka z pod Řípu
17.00 – Troiss – worldmusic, jazz

Zahradní dům, U zámku 525/1, Teplice

Sobota
15.00 – Gejza Sendrei – oblíbený teplický pianista
16.30 – Tři v klobouku – jazz, swing instrumental
18.30 – Gejza Sendrei
20.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová a Kačka Špeciánová
Neděle - 6. Malá Paříž
15.00 - Big band Bonit - koncert k oslavě 40. výročí založení prestižního orchestru.
17.00 - Jula Baroš kvartet - vynikající teplický jazzový trumpetista se svou skupinou.
19.00 - Sissos - australské sesterské duo, které si rozhodně nenechte ujít.
20.00 - Brigita a Štěpán - folkové duo z Prahy.

U Broka, U Nových lázní 1179/15, Teplice

Sobota
15.00 – Olda Holub – teplický muzikant a fotograf
17.00 – Pavel Houfek, Eliška Jirsová a Kačka Špeciánová
18.30 – Štěpán a Brigita – folkové duo z Prahy
20.30 – Lucia Chugai – výborná jazzová zpěvačka
Neděle
15.00 – Album – teplicko-chomutovská bluegrassová formace
17.00 – Eva Vargo – litvínovská písničkářka
19.00 – Marie Tilšarová – písničkářka z pod Řípu
20.30 – Sarah & The Adams - skvělý autorský folk

Pod lampou, Lípová 337/10, Teplice

Jen neděle, v sobotu jsou v Šanovském parku Živé Teplice
Neděle
15.00 – Justin Lavash – anglický kytarový mág, blues
17.00 – Marie Tilšarová - písničkářka z pod Řípu
18.30 – Eva Vargo – litvínovská písničkářka
20.00 – Gerald James Clark - jihoafrický kytarista a zpěvák

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz