Čtvrtek 25. únor 2021
Svátek má Liliana

Duchcov – Oddíl turistiky TJ. Sokol Duchcov pořádá v pátek 1. ledna ve spolupráci s duchcovskou radnicí 45. Novoroční pochod na Stropník. Oblíbená akce je určená pro pěší turisty, ale i pro běžkaře, pokud budou dobré sněhové podmínky.

Letos, vzhledem k situaci kolem covid-19, se akce uskuteční mimořádně jako hvězdicový pochod. Jeho cílem bude chata Máňa u Dušanovy vyhlídky pod Stropníkem, v době od 12.30 do 13.30 hodin.

Do cíle pochodu se mohou zájemci dostat z několika výchozích bodů a směrů. Například z Oseka, z Horního Háje nebo Dlouhé Louky. Vzhledem k aktuálně nastavenému 5. stupni PES je třeba dodržovat přísná opatření. Současný pohyb osob je možný maximálně ve dvojici a přístup přímo do cíle bude mít vždy jen jedna osoba. Každý z účastníků obdrží na chatě Máňa diplom a razítko pochodu. Bližší informace sdělí zájemcům Dušan Petráš, tel.: 603 496 389.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací